Afbeelding
Foto: Fred Rijckenberg

Winnaars Vrijwilligersprijs, Sportprijs en Heel Epe Beweegt-prijs 2025 bekend

· leestijd 1 minuut Algemeen

EPE- Tijdens de feestelijke nieuwjaarsreceptie van de gemeente Epe zijn maandagavond de winnaars van de Vrijwilligersprijs, de Sportprijs en de Heel Epe Beweegt-prijs 2025 bekendgemaakt. 

Vrijwilligersprijs
In 2025 zijn er 8 vrijwilligers van de maand bekend gemaakt. Een jury heeft er één van uitverkozen tot Vrijwilliger van het jaar. Dat is Freek Bosch uit Epe geworden. Wethouder Gert van den Berg, die de prijs mocht uitreiken liet weten dat de lijst van activiteiten waar Fred zich voor inzet lang is. Zo zorgt hij voor een veilig en mooi centrum als lid van het zakkenrollersteam, coördinator van het plaatsen van 200 kerstbomen en geeft hij iedere twee maanden de bloemen in het centrum water. Hij bakt meerdere keren per jaar oliebollen voor goede doelen, coördineert de kleedjesmarkt en zorgde samen met zijn vrouw maar liefst 40 jaar voor hun buren.

Sportprijs
Golfster Noa van Beek uit Oene ging er vandoor met de Sportprijs. Noa zet grote stappen richting een profcarrière. Als alles volgens plan verloopt, rondt Noa in mei 2026 haar studie in de Verenigde Staten af. Daarna wil ze de sprong maken naar het professionele circuit. Op verschillende toernooien wist zij zich steeds bij de top van de amateurs te plaatsen. Wethouder Maarten Heere ziet een mooie carrière voor haar weggelegd: “Met haar talent, haar doorzettingsvermogen en internationale ervaring lijkt niets haar meer in de weg te staan.”

Heel Epe Beweegt-prijs
De Heel Epe Beweegt-prijs is bedoeld voor mensen of initiatieven die anderen op een bijzondere manier helpen om in beweging te komen. De prijs ging naar Jan Schot uit Epe. Jan zet senioren in beweging. Al meer dan veertig jaar is Jan een drijvende kracht achter de voetbal- en tennisvereniging in Epe. Met zijn sterke organisatorische talenten en grote inzet maakt hij zich onmisbaar als vrijwilliger. Sport is voor Jan niet alleen een hobby, maar een levensmissie. Hij geniet er zelf volop van, maar zet zich vooral in om anderen, jong én oud, actief te houden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie