
CVO Dames 1 bekert door na eerste officiƫle wedstrijd in de hoofdklasse
· leestijd 1 minuut Sport IngezondenVAASSEN ā CVO Dames 1 heeft de eerste officiĆ«le wedstrijd van het nieuwe handbalseizoen winnend afgesloten. In sporthal De Wieken werd in de eerste bekerronde afgerekend met Pacelli. Daarmee heeft het team zich geplaatst voor de volgende ronde van de bekercompetitie.
De wedstrijd vormde meteen een mooie kennismaking met een aantal nieuwe omstandigheden. CVO Dames 1 komt dit seizoen uit in de hoofdklasse, nadat het vorig seizoen actief was in de eerste klasse. Dat betekent niet alleen een hoger niveau, maar ook enkele veranderingen in de spelregels en wedstrijdorganisatie.
Ondanks blessures en vakanties begon CVO met een aangepaste opstelling aan de wedstrijd. Het team is inmiddels gewend om te schuiven en zich aan te passen. De speelsters lieten zien dat er op iedere positie voldoende mogelijkheden zijn.
In de eerste helft speelde CVO een goede wedstrijd. Vooral aanvallend werd er regelmatig een opening gevonden en de thuisploeg wist de voorsprong vast te houden. De omschakeling kon op sommige momenten nog wat sneller, maar over het spel voor rust was het team tevreden.
Ook de nieuwe mogelijkheid om tijdens de wedstrijd een time-out aan te vragen zorgde even voor een moment van gewenning. Toen Pacelli een time-out nam, konden beide teams maximaal ƩƩn minuut de rust gebruiken om de tactiek te bespreken en de neuzen weer dezelfde kant op te krijgen. In de tweede helft maakte ook CVO gebruik van deze nieuwe mogelijkheid.
Het spel werd na rust wat wisselender, maar CVO bleef scoren en hield de voorsprong in handen. In de slotfase werd het nog even spannend, maar de thuisploeg liet zich niet van de wijs brengen en trok uiteindelijk aan het langste eind.
Daarmee kan CVO Dames 1 zich opmaken voor de volgende bekerronde. Op 1 oktober komt Broekland DS1 naar De Wieken voor de volgende bekerwedstrijd.
Maar eerst staat de start van de competitie in de hoofdklasse op het programma tegen De Haar/Unitas Dames 1in Rolde. Daarvoor heeft CVO Dames 1 de afgelopen weken hard gewerkt en het team kijkt dan ook uit naar de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen.
Zoals altijd kon CVO daarbij rekenen op de steun van een goedgevulde tribune. De vele supporters zorgden opnieuw voor een enthousiaste sfeer in De Wieken. De dames hopen ook tijdens het nieuwe seizoen weer veel supporters langs de lijn te mogen begroeten.


























