
CVO Dames 1 pakt belangrijke uitzege tegen Artemis
Sport IngezondenDoetinchem – CVO Dames 1 heeft zaterdagavond een knappe overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen Artemis. In Doetinchem won de ploeg met 25-18, een resultaat dat extra waardevol is met het oog op de stand in de competitie.
Voorafgaand aan het duel stonden beide teams dicht bij elkaar op de ranglijst, waardoor de wedstrijd belangrijk was om aansluiting te houden bij de top. CVO begon sterk en nam in de openingsfase een kleine voorsprong. Artemis wist zich echter terug in de wedstrijd te knokken, waardoor de eerste helft gelijk opging en beide ploegen elkaar weinig toegaven.
In de rust werd afgesproken om meer het initiatief te nemen en vast te houden aan het eigen spel, zonder zich te laten meeslepen door het fysieke spel van de tegenstander. Die aanpak wierp zijn vruchten af. In de tweede helft speelde CVO met meer controle en scherpte, liep het al snel uit en nam het afstand op het scorebord.
Hoewel het duel feller werd en niet alle duels even zacht verliepen, bleef CVO als team strijden. Met goed samenspel en veel inzet werd de voorsprong verder uitgebouwd. Ook in de slotfase bleef het team gefocust, waarbij het sterke teamgevoel duidelijk zichtbaar was.
Met deze overtuigende overwinning sluit CVO Dames 1 het weekend af met een goed gevoel en blijft het meedraaien in de bovenste regionen van de competitie. De blik is inmiddels gericht op de volgende wedstrijd.
























