Afbeelding
.

Walter Reitsma benoemd als pastor Jong-Heerde

Algemeen

HEERDE- De kerkenraad van de Hervormde Gemeente Heerde is blij en dankbaar te kunnen melden dat proponent Walter Reitsma uit Zwolle benoemd is als pastor Jong-Heerde. Walter zal zich richten op jeugd, jongeren en jonge gezinnen. 

Walter is 31 jaar, geboren in Katwijk, woont in Zwolle, en is in het bezit van de master Gemeentepredikant. Hij heeft ervaring opgedaan als jongerenwerker in de Andreaskerk in Putten. Met de komst van Walter is het pastoraal team compleet, dat vanaf juni vooralsnog zal bestaan uit ds. Mark de Jager, ds. Bert Lammers, kerkelijk werker Gert Timmer en pastor Jong-Heerde Walter Reitsma. Tijdens de belijdenisdienst op 13 april (Palmpasen) wordt Walter officieel verbonden aan de Hervormde Gemeente Heerde. Dat maakt deze dienst extra bijzonder en daarom is iedereen van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
VIOS 2 Kampioen seizoen 2025/2026 Sport Ingezonden 17 mei, 21:29
Afbeelding
Houdini-act in Emst: v.v. Emst 1 stunt tegen kampioen RKSV Driel 1 en handhaaft zich in de 4e klasse! Sport Ingezonden 17 mei, 19:25
Hatto-Heim - Zwart-Wit'63
SV Hatto-Heim stelt lijfsbehoud veilig na zwaarbevochten zege op Zwart-Wit ‘63 Sport Ingezonden 17 mei, 10:14