Afbeelding
Foto: Dennis Dekker

Tweede editie Oktoberfest Epe

· leestijd 1 minuut Algemeen

EPE- Serviceclub De Ronde Tafel Epe gaat op zaterdag 26 oktober een tweede editie van hun succesvolle Oktoberfest Epe houden. Dit keer vindt het feest plaats in een tent op het Eper marktplein. Verder zijn de ingrediënten hetzelfde als vorig jaar, vertellen Tim van Huffelen, Bjarne Pechler en Nico Nijenhuis namens het organisatiecomité. “Het sfeertje was vorig jaar fantastisch. Dat smaakte naar meer.” 

De feesttent is dit keer dus te vinden op het Eper marktplein. Dat heeft te maken met het aantal evenementen dat maximaal in het Eper Loeffpark mag plaatsvinden. “Nog een evenement in het park, dat is gewoon te veel. Wij snappen dat.” Het marktplein is, wat de Ronde Tafel Epe betreft, echter net zo’n goede plek, zo niet beter, aldus het trio. “De tent staat op de parkeerplaats van het marktplein. Veel zichtbaarder dus. Oktoberfest Epe is een feestje voor alle inwoners van de gemeente! We hopen op deze plek nog meer verbinding uit te stralen.”

Over verbinding gesproken. Dit jaar is er een goed doel gekozen waar de opbrengst naartoe gaat. “We zamelen geld in voor de Wensambulance Gelderland.” Nico is degene die dit goede doel aangedragen heeft. Zijn moeder, die recentelijk overleed, heeft ooit namelijk gebruik gemaakt van deze bijzondere ambulance. “Mijn moeder was terminaal ziek, ze lag al in het hospice. Maar dankzij de inzet van de Wensambulance Gelderland, hebben we haar nog één keer op kunnen halen om met ons het gehele gezin te kunnen afspreken. Dat was een zeer bijzondere dag. Toen we als leden van de Ronde Tafel goede doelen moesten inbrengen, hoefde ik niet lang na te denken. Dat wat de Wensambulance Gelderland doet, is heel erg waardevol. Daarbij staat er na het overlijden van mijn moeder wat mij betreft één stelregel als een paal boven water: vier het leven!” Die slogan geldt zaterdag 26 oktober zeker. Zo zijn er ruim tweehonderd individuele kaarten in omloop. Vrienden, collega’s of buren kunnen ook één van de in totaal dertig tafels reserveren. “Zo’n tafel is bestemd voor acht personen. Je betaalt dan 475 euro. Voor dat geld ga je voorafgaand aan het feest uitgebreid eten. Vanaf 18.00 uur wordt er een diner geserveerd door De Poelier in Epe. Tijdens dat diner vindt er ook een bijzonder extra optreden plaats.” Een halve tafel (dus voor vier personen) kan ook gereserveerd worden. Die kost 240 euro. En een individuele kaart voor het feest kost 29 euro. Tijdens dat feest, dat overigens officieel door burgemeester Tom Horn geopend gaat worden, treden diverse artiesten op. Davey van der Sluis, Wolfgang Saufi en après-ski dj’s Bram & Mees zorgen er volgens de organisatie voor dat ‘het dak van de tent af gaat’. “Het wordt een bonte avond vol met Duits eten, optredens, tanzen und viel spass. Kom dus bij het leukste feest van het jaar. En weet dat je dit prachtige goede doel steunt”, aldus het trio. Oktoberfest Epe begint om 19.30 uur. Kaarten zijn te reserveren via https://eventix.shop/c7ynds7n. Foto en tekst: Dennis Dekker.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
SV Epe wint met 4-0 van VV Heerde. Kampioenschap in het vizier Sport Ingezonden 18 mei, 06:36
Afbeelding
VIOS 2 Kampioen seizoen 2025/2026 Sport Ingezonden 17 mei, 21:29
Afbeelding
Houdini-act in Emst: v.v. Emst 1 stunt tegen kampioen RKSV Driel 1 en handhaaft zich in de 4e klasse! Sport Ingezonden 17 mei, 19:25