Almatine Leene verzorgt tweede Avond met Zin en Kleur
Almatine Leene verzorgt tweede Avond met Zin en Kleur Foto: Via

Almatine Leene vertelt over Religie en Cultuur

Algemeen Ingezonden

De Regenboogkerk, de Martinus-geloofsgemeenschap en de Grote Kerk organiseren lezingen over interessante thema’s die steeds een relatie hebben met religie en maatschappij onder het motto “Avond met Zin en Kleur”.

De eerste avond –een feestelijke avond met een vertelconcert over Joodse feestdagen en muziek- vond in de Grote Kerk in Epe plaats en werd een groot succes met veel enthousiaste bezoekers. 

De tweede avond met Zin en Kleur vindt op donderdag 27 oktober plaats  in de van der Hulstlocatie en wordt verzorgd door Almatine Leene. Zij was vorig jaar de Theoloog des vaderlands. Daarvoor was zij predikant in Zuid-Afrika. Het zijn van dominee is niet alleen een beroep maar ook een roeping met de uitdaging om voor de mensen het leven van alledag te duiden met gedachten die het materiële overstijgen. Dit betekent dat je je als zielzorger ook moet aanpassen aan de cultuur waarin je leeft. Dat is in Nederland heel anders dan in Zuid Afrika. Waarin zitten nu die verschillen en overeenkom-sten en wat betekent dit voor de wijze waarop je aan je werk als vertegenwoordiger van je Kerk inhoud geeft?

De avond vindt plaats in de Van der Hulstlocatie, W.G. van der Hulststraat 1 in Epe, start om 19.30 uur en belangstellenden zijn vanaf 19.00 uur welkom. Er wordt voor de avonden geen toegang gevraagd. Om de avonden ook in de toekomst te kunnen organiseren wordt er een bijdrage in de kosten gevraagd.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie