
SV Epe wint met 4-0 van VV Heerde. Kampioenschap in het vizier
· leestijd 1 minuut Sport IngezondenEpe wint ruim van Heerde (4-0) en profiteert volop van misstap van koploper OWIOS en heeft het kampioenschap nu in eigen hand. Zaterdag 23 Mei 2026, kan SV Epe historie schrijven door voor het eerst een kampioenschap te realiseren in het Zaterdagvoetbal.
De derby tegen Heerde was voor beide ploegen belangrijk. Heerde moest een resultaat behalen om de nacompetitie degradatieplaats te ontlopen en Epe mocht niet verliezen om de kans op het kampioenschap niet te verspelen.
De wedstrijd was matig in de eerste helft. Het vele balbezit van Epe resulteerde in de eerste helft niet in veel kansen, terwijl Heerde enige goede mogelijkheden kreeg. Het resulteerde in een matige eerst helft welke eindigde met een 0-0 stand.
Na de rust direct een feller Epe , maar Heerde kreeg de eerste grote kans , deze werd gemist en vlak daarna sloeg Epe snel toe.
Twee mooie acties van Luke Berkhoff leiden doelpunten in. Eerst een hoekschop , in de 53e minuut welke uitstekend door René Suurland werd ingekopt (1-0) en snel daarna , in de 55e minuut, door Stefan Lokhorst, die bediend werd door Luke Berkhoff en de 2-0 kon binnen tikken.
Epe was in deze fase veel beter en overliep Heerde hetgeen in de 64e resulteerde in een mooie actie van Stefan Lokhorst die Thijs Stegeman bediende en Thijs scoorde de 3-0.
Heerde kon weinig druk zetten op de Epe defensie .De 4-0 kwam er pas in de 89e minuut door Nick Krijgsman wat de uiteindelijke einduitslag werd,
Na afloop werd er met spanning gewacht op de uitslag van de wedstrijd van koploper Owios tegen SEH, uiteindelijk werd in Oldebroek de wedstrijd met een 1-1 stand beëindigd, waardoor Epe, met 1 punt voorsprong de laatste competitiewedstrijd uit tegen SEH moet spelen en in “pole positie” is gekomen om het kampioenschap van de 3e klasse te behalen.


























