
Ex Bostoernooi bij Hattem Petanque 18 mei 2024
Sport IngezondenEen bostoernooi op eigen terrein, want na 40 jaar een groots bostoernooi te hebben georganiseerd, kunnen we vanwege de regelgeving niet meer naar het bos.
Daarom heeft Hattem Petanque besloten het bos naar haar eigen terrein te halen door boompjes te plaatsen en de grond te bezaaien met denappels. Een extra uitdaging voor de spelers.
Doordat het unieke karakter van het spelen in het bos verloren is gegaan, was het aantal deelnemers heel wat minder, maar daardoor niet minder spannend en gezellig.
De extra uitdaging werd door de spelers gewaardeerd, maar soms ook verwenst als een boule door een denappel of boompje uit koers werd gebracht.
De “thuisteams” hadden ondanks de “bos-entourage” het voordeel van eigen terrein en dat is te zien in de uitslag.
Het team van Martin Willemsen, Renze Bosgraaf en Hans Tijssen wist het best met de obstakels om te gaan en als enige alle partijen te winnen.
1e Martin Willemsen, Renze Bosgraaf en Hans Tijssen (Hattem Petanque)
2e John Scheffer, John knol en Pierre Stevens (Hattem Petanque/Lemsterland)
3e Peter Wolven, Gerard vd Werf en Ben Kort (Hattem Petanque)
Alle uitslagen en foto’s op www.hattempetanque.nl


























