Afbeelding

JBC Epétanque organiseert introductiemiddag Pétanque

Algemeen

EPE- Met Koningsdag was JBC Epétanque aanwezig in het Loefpark. Daar maakten veel bezoekers op een gezellige manier kennis met de sport door zelf een boule te gooien. Het enthousiasme was groot en in navolging daarvan organiseert de vereniging op zaterdag 30 mei een speciale introductiemiddag Pétanque voor belangstellenden. De middag begint om 13.30 uur op het boulelepark aan de Leenhofweg 27 in Epe.

Met de zomer en de vakanties naar Frankrijk in aantocht wil de vereniging mensen laten kennismaken met deze populaire Franse sport. Op campings, dorpspleinen en terrassen in Frankrijk wordt dagelijks Pétanque gespeeld. Hoe leuk is het dan om de spelregels te kennen en zelf mee te kunnen doen?

Tijdens de introductiemiddag leren deelnemers onder begeleiding van ervaren clubleden de basis van het spel. Met verschillende behendigheidsoefeningen krijgen deelnemers gevoel voor het vasthouden, richten en werpen van een boule. Daarnaast wordt er samen met leden van de vereniging een echte partij Pétanque gespeeld.

De middag is bedoeld voor iedereen: jong en oud, vakantiegangers, recreatieve sporters en nieuwsgierigen die eens kennis willen maken met Pétanque. Gezelligheid en ontspanning staan daarbij centraal. Maar ook voor de vele buurtgroepjes die al jeu de boules spelen in de gemeente Epe en daarbuiten.

De deelnemers worden ontvangen met koffie of thee en de middag wordt afgesloten met een drankje. et deze activiteit hoopt JBC Epétanque nieuwe mensen enthousiast te maken voor de sport en tegelijkertijd de gezellige verenigingssfeer te laten ervaren.

JBC Epétanque
Leenhofweg 27 in Epe
Informatie: secretaris@epetanque.nl / 06-57940039

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie