Afbeelding
.

Veel enthousiasme bij eerste training Welpjes v.v. Hattem

Algemeen

HATTEM- Zaterdagochtend was het een vrolijk gezicht op sportpark Het Achterveen in Hattem. Tientallen jonge kinderen stonden te trappelen om mee te doen aan de allereerste training van de Welpjes, de nieuwe instroomgroep van v.v. Hattem voor de jongste voetballers. 

Onder leiding van enthousiaste trainers werd er samen met ouders gespeeld, gedribbeld, geschoten en vooral heel veel gelachen. Na afloop was er limonade en fruit, waarmee de ochtend feestelijk werd afgesloten. De eerste introductie activiteit is hiermee een groot succes geworden. De komende weken staan er nog twee leuke en laagdrempelige activiteiten op het programma voor kinderen die kennis willen maken met voetbal bij v.v. Hattem: zaterdag 6 september, 9.00 – 10.00 uur, verrassingstraining met o.a. een springkussen, penaltyschieten en gatendoek; zaterdag 13 september, 9.30 – 11.00 uur, uitje naar Ballorig, veel voetbalspelletjes en de Mini Arena. Ouders kunnen hun zoon of dochter vrijblijvend aanmelden via www.vvhattem.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Twan van Rijssen in duel
s.v. Hatto-Heim opnieuw met lege handen tegen koploper O.W.I.O.S. Sport Ingezonden 20 apr, 10:57
Emst speelde vandaag in het zwarte uittenue
V.v. Emst 1 pakt cruciaal punt in Rheden tegen de plaatselijk SC na middag vol passie en strijd Sport Ingezonden 19 apr, 21:19
VVOP mag een vrije trap nemen op de speelhelft van SEH.
SEH speelt gelijk tegen VVOP Sport Ingezonden 18 apr, 20:32