Afbeelding
.

Geslaagden bij VFC

Algemeen

VAASSEN- Alexandra Hendriks, Sara Kooiker en Lisanne Nellestein zijn in de afgelopen weken alle drie geslaagd voor hun praktijkexamens. Alexandra en Sara gingen samen met hun docente, Sandra Mulder, naar Zwolle om daar allebei op bugel hun examen stukken te spelen en te laten zien wat ze hebben geleerd. 

Zij hebben daar beiden hun A-diploma bemachtigd. Lisanne mocht, samen met haar docent Edwin Neuteboom, in Twello laten horen waar ze de afgelopen maanden naar toe gewerkt heeft. Ook dit examen was succesvol, ze slaagde voor haar B-diploma op altsaxofoon. Het Vaassens Fanfare Corps (VFC) feliciteert deze leerlingen en wenst ze veel succes in hun verdere muzikale opleiding. Mocht je interesse hebben in het bespelen van een muziekinstrument, kom dan gerust eens kijken tijdens één van de repetities van het jeugdorkest op woensdagavond van 18.15-19.15 uur in Dorpscentrum de Wieken te Vaassen. Meer informatie kunt u vinden op www.vaassensfanfarecorps.nl, social media of neem contact op via info@vaassensfanfarecorps.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
VIOS 2 Kampioen seizoen 2025/2026 Sport Ingezonden 17 mei, 21:29
Afbeelding
Houdini-act in Emst: v.v. Emst 1 stunt tegen kampioen RKSV Driel 1 en handhaaft zich in de 4e klasse! Sport Ingezonden 17 mei, 19:25
Hatto-Heim - Zwart-Wit'63
SV Hatto-Heim stelt lijfsbehoud veilig na zwaarbevochten zege op Zwart-Wit ‘63 Sport Ingezonden 17 mei, 10:14