Afbeelding
Foto: Gradus Dijkman

Geslaagde oliebollenactie s.v. Hatto-Heim

Algemeen

HATTEM- Afgelopen zaterdag was het tijd voor de jaarlijkse oliebollenactie van s.v. Hatto-Heim. De jeugdspelers van de J010 t/m J015 van s.v. Hatto-Heim en de HMC meldden zich samen met de chauffeurs om ruim 8500 oliebollen, wederom in alle vroegte gebakken door Teo Visser, onder de inwoners van Hattem te verkopen. 

Dat de inwoners van Hattem wel een oliebol lustten dat bleek want nadat de eerste groepjes vertrokken waren, kwam al snel de eerste vraag of ze nog meer zakken konden krijgen. De combinatie van het ideale oliebollenweer, de goede voorbereiding en het verkooptalent van de spelers maakten dat in een recordtempo alle oliebollen verkocht werden. Terug op het sportpark genoot men van een lekker bakje patat met wat drinken en kon het tellen van de opbrengst beginnen. Met deze actie is een mooi bedrag opgehaald wat ten goede komt aan de bloeiende jeugdafdeling van de s.v. Hatto-Heim. Oliebollenbakker Teo Visser, de chauffeurs, spelers en vrijwilligers kunnen terugkijken op een zeer geslaagde actie voor s.v. Hatto-Heim. Foto: Gradus Dijkman.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
SV Epe wint met 4-0 van VV Heerde. Kampioenschap in het vizier Sport Ingezonden 18 mei, 06:36
Afbeelding
VIOS 2 Kampioen seizoen 2025/2026 Sport Ingezonden 17 mei, 21:29
Afbeelding
Houdini-act in Emst: v.v. Emst 1 stunt tegen kampioen RKSV Driel 1 en handhaaft zich in de 4e klasse! Sport Ingezonden 17 mei, 19:25