Afbeelding
.

Wethouder leest voor op De Spreng

Algemeen

HEERDE- In het kader van de Week van lezen en schrijven gaan de burgemeester en wethouder van gemeente Heerde deze week voorlezen op basisscholen in de gemeente. Afgelopen maandagochtend trapte wethouder Van Ommen af op basisschool De Spreng in Heerde. 

Hij las het prentenboek ‘De spin die veel scheetjes laat’ voor aan de leerlingen van groep 1-2. Dit boek past goed bij het thema ‘vriendschap en emotie’ die in de gouden weken, de eerste weken van het schooljaar, worden behandeld. De wethouder legde uit dat hij voor de gemeente werkt. “Wij zorgen ervoor dat alles goed gaat in de gemeente en wij zorgen ervoor dat alle kinderen goed kunnen leren lezen en schrijven, met letters en cijfers.” Door tussen het voorlezen door allerlei vragen te stellen, betrok hij alle leerlingen bij het verhaal dat over vriendschap gaat. Na afloop las de wethouder voor bij CBS Het Talent. Hij zal deze week nog voorlezen op CBS Het Kristal en OBS Jenaplan en burgemeester Prinsen zal voorlezen op CBS De Lichtbron.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
SV Epe wint met 4-0 van VV Heerde. Kampioenschap in het vizier Sport Ingezonden 18 mei, 06:36
Afbeelding
VIOS 2 Kampioen seizoen 2025/2026 Sport Ingezonden 17 mei, 21:29
Afbeelding
Houdini-act in Emst: v.v. Emst 1 stunt tegen kampioen RKSV Driel 1 en handhaaft zich in de 4e klasse! Sport Ingezonden 17 mei, 19:25