Afbeelding
.

Reünieconcert Prins Bernhard

Algemeen

EMST- Op zaterdag 25 juni vindt in de Hezebrink een bijzonder concert plaats, namelijk het reünieconcert van muziekvereniging Prins Bernhard Emst. 

Op die zaterdag gaan circa 25 oud-muzikanten samen met het orkest van Prins Bernhard Emst een aantal muziekstukken instuderen en ‘s avonds uitvoeren. Naast de reünie van het orkest zal er ook een reünie plaatsvinden van de slagwerkgroep, en ook zij zullen die avond van zich laten horen. Het concert begint om 20.00 uur en de entree is gratis. Iedereen is van harte welkom en wie weet, zijn er nog ‘oude’ bekenden te zien en te horen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
SV Epe wint met 4-0 van VV Heerde. Kampioenschap in het vizier Sport Ingezonden 18 mei, 06:36
Afbeelding
VIOS 2 Kampioen seizoen 2025/2026 Sport Ingezonden 17 mei, 21:29
Afbeelding
Houdini-act in Emst: v.v. Emst 1 stunt tegen kampioen RKSV Driel 1 en handhaaft zich in de 4e klasse! Sport Ingezonden 17 mei, 19:25