Afbeelding
Foto: Fred Rijckenberg

Kerstmarkt De Violier voor het goede doel

Algemeen

VAASSEN- Vlak voor de Kerstvakantie stond basisschool De Violier in Vaassen in het teken van gezelligheid, creativiteit en saamhorigheid tijdens de sfeervolle kerstmarkt. Bezoekers genoten van een uitgebreid programma, met als doel zoveel mogelijk geld op te halen voor twee goede doelen: Cavente en restaurant De Molenwiek. Vrijdagochtend was het moment van de onthulling: meester Frank overhandigde vol trots twee cheques van elk 1500 euro, waarmee Cavente en restaurant De Molenwiek ieder een prachtige donatie in ontvangst mochten nemen.

Ouders, grootouders, vrienden, familie en buurtbewoners kwamen in groten getale naar het evenement. De kinderen hadden in de weken voorafgaand aan de markt hard gewerkt aan creatieve knutselwerkjes, die ze vol enthousiasme verkochten vanuit hun eigen kraampjes. Naast de verkoop van de kunstwerken kon het publiek zich ook uitleven met activiteiten als blikgooien. Voor de lekkere trek stonden vrijwilligers van Cavente klaar met smakelijke hamburgers en braadworsten, terwijl bezoekers zich konden opwarmen met een kop koffie, chocolademelk, glühwein of een versgebakken oliebol. De sfeer werd verder verhoogd door een loterij. Dankzij de inzet van de kinderen, vrijwilligers en de geweldige opkomst van bezoekers werd deze kerstmarkt niet alleen een hartverwarmend evenement, maar ook een indrukwekkende bijdrage aan de gemeenschap. De organisatie kijkt nu al uit naar een volgende editie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Lions Kastelentocht Algemeen 11 uur geleden
Twan van Rijssen in duel
s.v. Hatto-Heim opnieuw met lege handen tegen koploper O.W.I.O.S. Sport Ingezonden 17 uur geleden
Emst speelde vandaag in het zwarte uittenue
V.v. Emst 1 pakt cruciaal punt in Rheden tegen de plaatselijk SC na middag vol passie en strijd Sport Ingezonden 19 apr, 21:19